Click Here to Donate Online and help St. John the Baptizer Become a Member – biserica.us

Become a Member

Comunitatea formata in jurul Bisericii Sf. Ioan Botezatorul din Kannapolis, NC este reprezentata de catre persoane care in mod voluntar participa la slujbele religioase si/sau activitatile desfasurate de catre comunitate.

Incurajam pe toata lumea sa devina un Membru Activ, chiar daca nu au posibilitatea de a participa in mod constant la Sfintele Slujbe sau nu beneficiaza de timpul necesar pentru a se implica in Activitatile Bisericii. Va invitam sa vorbiti rudelor, cunostintelor, vecinilor si colegilor dumneavoastra despre posibilitatea de a deveni Membru Activ al Bisericii noastre. Aplicatia pentru Membership Aici sau completati formularul de mai jos pentru a fi contactat de catre Consiliu.